Samazini zemes transformācijas jeb atmežošanas

izmaksas līdz pat 50%

Atmežošana (zemes transformācija)

Atmežošana — personas darbības izraisīta meža pārveidošana citā zemes lietošanas veidā.  Līdz 2013. gadam šo procesu dēvēja par transformāciju. 

Atmežošana tiek veikta galvenokārt būvniecībai un infrastruktūras ierīkošanai, retāk atpūtas un sporta kompleksu ierīkošanai un lauksaimniecības zemju paplašināšanai.

Atmežošanas kompensācija

Atkarībā no saimnieciskās darbības ierobežojumiem un teritorijas veida, kompensācija parasti ir sākot no viena līdz pat vairākiem desmitiem eiro par kvadrātmetru.

Atmežošanas kompensāciju var ievērojami samazināt ar meža ieaudzēšanu citā līdzvērtīgā teritorijā, kurā iepriekš nav bijis mežs.

SIA Palus piedāvā uzņēmuma ieaudzētās mežaudzes izmantot atmežošanas kompensācijas samazināšanai. Parasti kompensācija var tikt samazināta par 30-50%, atsevišķos gadījumos pat vairāk, ja atmežojami vairāki hektāri.

Piesakies bezmaksas konsultācijai

Izmantojot SIA Palus ieaudzētās mežaudzes atmežošanas kompensācijas samazināšanai, klients ne tikai samazina atmežošanas izmaksas, bet arī ievērojami ietaupa laiku, kas būtu nepieciešams kompensējošās mežaudzes teritorijas piemeklēšanai, stādu iegādei un loģistikai, stādīšanai un dokumentu kārtošanai.
Sadarbības partneriem

Klientam tiek samazinātas izmaksas, savukārt partneris saņem komisiju.